Jak ocieplić klimat wnętrza?

To pytanie, na które odpowiedź znacznie częściej poszukują kobiety niż mężczyźni. To paniom zależy na wyczarowaniu przyjemnej atmosfery, na tym, by było przytulnie, miło, by chciało się w domu spędzać czas. Panom albo nie zależy na tym, albo tego nie dostrzegają, albo po prostu nie jest to dla nich zbyt ważne, więc urządzanie wnętrz zostawiają kobietom, zdając się w pełni na ich gust i wybory. Mówi się, że o tym, czy w danym domu chętnie przebywamy, decydują jego mieszkańcy: jeśli ich lubimy, nawet zakurzona klitka będzie dla nas przytulna, jeśli wręcz odwrotnie: nie będziemy czuć się dobrze nawet w dwustumetrowym, luksusowo urządzonym pałacu.

 

By mieszkało się lepiej

Trochę jest w tych słowach prawdy, jednak nie ma co się oszukiwać, dobra aranżacja przestrzeni jest niezbędna, jeśli dane pomieszczenie ma nas przyciągać i zachęcać do pozostania w nim na dłużej. Jak zatem sprawić, by było przytulnie? Sposobów jest całe mnóstwo: na atmosferę wnętrza wpływ mają takie elementy, jak na przykład puszyste, futerkowe tekstylia, liczne punktowe oświetlenie, łańcuchy LED, miękkie, wygodne meble tapicerowane, wielkie okna, dostęp do dużych ilości światła słonecznego i tak dalej. Każdy z nas może błyskawicznie i stosunkowo niewielkim kosztem przekształcić nawet niewielką przestrzeń w przyjazne wnętrze, które zachwyci swoim niepowtarzalnym klimatem. Wystarczy tylko kilka dodatków oraz dobry pomysł i konsekwencja w jego realizacji. Warto też posiłkować się gotowymi projektami lub stosować rady specjalistów.

2 Replies to “Jak ocieplić klimat wnętrza?”

  1. pani.mania

    Łańcuchy LED są ostatnio strasznie popularne, nie? Można je kupić praktycznie wszędzie i dobrze, bo potrafią wyczarować naprawdę niezwykły klimat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *